KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 3331309
nr 333 1309
Gravyr
1800-tal, "Napoleon" 39x28
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 25 oktober 2004
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
650 kr
750 kr
Gravyr
nr 333 1309
Gravyr
1800-tal, "Napoleon" 39x28
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 750 kr |
måndag 25 oktober 2004 |